Regulamin sklepu serwera LizardMC.pl

§1. Definicje

• USŁUGOBIORCA / klient / gracz – osoba fizyczna, która użytkuje serwer gier lub zakupiła usługę na stronie lizardmc.pl

• USŁUGA – udostępnienie użytkownikowi uprawnień na serwerze gry lub dostarczenie wirtualnych przedmiotów które mogą być wykorzystywane tylko i wyłącznie na naszym serwerze dostępnym w grze: „minecraft” pod adresem lizardmc.pl

• USŁUGODAWCA – osoba fizyczna, nieprowadząca działalności rejestrowanej.

• SERWIS – Strona internetowa dostępna pod adresem lizardmc.pl.

• MINECRAFT – komputerowa gra survivalowa o otwartym świecie stworzona przez Markusa Perssona i rozwijana przez studio Mojang AB. Minecraft pozwala graczom na budowanie i niszczenie obiektów położonych w losowo generowanym świecie gry. Gracz może atakować napotkane istoty, zbierać surowce czy wytwarzać przedmioty.

• KONTO – oznaczony indywidualną nazwą (loginem) oraz hasłem, zbiór zasobów w systemie teleinformatycznym Usługodawcy, w którym gromadzone są dane Użytkownika. Użytkownik tworzy Konto po dokonaniu rejestracji na serwerze Gry Online.

 

§2. Postanowienia ogólne

1. Niniejszy sklep prowadzony jest przez osobę fizyczną nieprowadzącą działalności rejestrowanej.

2. Regulamin sklepu jest zgodny z regulaminem usług płatniczych i sms dla klientów w serwisie paybylink.pl z siedzibą w Warszawie przy ulicy Jana Pawła II, Biurowiec Q22, 00-133 Warszawa, NIP:1182105129, oraz jest on dostępny pod adresem Link Do Regulaminu

3. Wraz z zakupem dowolnej usługi użytkownik akceptuje regulamin sklepu.

4. Każda osoba, która zakupi dowolną usługę zgadza się z postanowieniami niniejszego regulaminu oraz regulaminu dostawcy płatności, którym jest Serwis paybylink.pl

5. Administracja nie odpowiada za utracone zakupione produkty, które mogły wyniknąć np. z nadania blokady na konto gracza, który złamał regulamin serwera Minecraft.

6. W przypadku awarii lub innej przyczyny wyższej administracja serwisu lizardmc.pl nie odpowiada za brak dostępu do serwera lecz dołoży ona wszelkich starań aby jak najszybciej naprawić usterki.

7. Klient po dokonaniu płatności i przyznaniu uprawnień do zakupionych przedmiotów wirtualnych (rang, kluczy itp.), dokonuje nieodwracalnych zmian w działaniu serwisu poprzez korzystanie z zakupionych produktów i traci możliwość skorzystania z prawa odstąpienia od umowy.

 

§3. Sklep lizardmc.pl

1. Zakupione produkty są jedynie wirtualnymi dodatkami do gry, które nie przedstawiają poza grą wartości materialnej.

2. Okres ważności poszczególnych rodzajów rang (np. IRON, GOLD itp.) podany jest przy konkretnych ofertach oraz rozpoczyna się od momentu ich zakupu.

3. Płatności SMS, Przelewem oraz PaySafeCard obsługuje firma paybylink NIP: 1182105129, REGON: 360726494

4. Odnośniki do kontaktu w sprawie błędnego działania systemów znajduje się na stronie powyżej niniejszego regulaminu.

5. Produkt do klienta dostarczony jest drogą elektroniczną a okres jego użytkowania definiowany jest przez informacje zawartą podczas zakupu oraz w regulaminie. Po czasie użytkowania klient traci możliwość użytkowania produktu, jeżeli nie wykupi go ponownie.

6. Po autoryzacji płatności niezwłocznie (około 5 minut) wydawany jest odpowiedni produkt. W razie problemu należy skontaktować się z administratorem – dane kontaktowe znajdują się na stronie powyżej niniejszego regulaminu.

 

§4. Administracja danymi osobowymi

1. Firma paybylink obsługująca płatność może przetwarzać dane wprowadzane podczas dokonywania zakupu takie jak imię, nazwisko, numer telefonu.

2. Powyższe dane są zapisywane w celu weryfikacji konta.

3. Szczegółowa informacja na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie Link do Informacji